Hümeyra Bebek

Hümeyra Bebek
Hümeyra Bebek

‘’Baharla gelen sevdam’’

Hayatımın dönüm noktasıdır bahar ayları. Özellikle mayıs ayı birçok güzelliğin yaşandığı ay. Rabbim bu ayda sevmeyi ve gönlüme sevdayı düşürmeyi nasip etti. Bir bahar ile başladı sevdam. Sevdamızın meyvesi de yine bir baharla oldu.

Rabbime sonsuz şükürler olsun bana babalık duygusunu yaşattığı için. Evimizin nuru, karanlığımızın kandili, huzur ve bereket ile hoş geldin sefalar getirdin Hümeyra bebek.

Takvim yaprakları 04.05.2019’u, saat ile yelkovan aşkı 20:07’yi gösterirken evimizin nuru, babasının biricik sevgili kızı Hümeyra sultan dünyaya teşrif ettiler.  Hani derler ya; Allah analı babalı büyütsün. İşte tam da bu duada olmaktır, bu duanın sonsuzluğuyla yaşamaktır baba olma duygusu.

İsmin gibi ak ve de berrak, saf ve temiz bir hayat ile yaşa güzel bebek. Sevgilinin biricik sevgilisi Ayşe annemizin lakabına layık olman temennisiyle ömrün uzun ve de bereketli olsun Hümeyra’cığım…

 

 


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

  1. profilMEHMET KIZILTOPRAK

    Allah CC ım analı babalı büyütsün inşallah... Bahtı açık olsun, Allah CC ım sizleri de o kutlu müjdeye -hayırlı kız evlat yetiştirme- ulaşanlardan eylesin...

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *