Neler yapar?

Merhaba Değerli Okuyucu;

28Temmuz 1990 yılında Adana’da dünyaya geldim. İlköğretim okulunu Şanlıurfa- Hilvan ilçesi ve Adana- Yüreğir ilçesinde tamamladım. Çok başarılı ve renkli bir ilköğretim hayatını yaşadıktan sonra akabinde liseyi Diyarbakır’da bitirdim. Hayalimdeki bölüm olan Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’ni de Kocaeli’de okuduktan sonra 2015 yılında mezun oldum.

Mezuniyetimden sonra tüm genç arkadaşlar gibi KPSS’ye çalıştım ancak tembellik mi yoksa içinde bulunduğumuz ülkenin şartlarından dolayı memuriyet hayalim bir yıldan öteye geçmedi.

2016 yılından beri Diyarbakır’da Uzman Emlak Gayrimenkul Danışma Ofisi’nde değerli müşterilerime hizmet vermekteyim. Kendi işimde hem çok güzel deneyimler kazanmakta hem de özel sektörün acımasız yüzünü görmekteyim. 2018 -2019 yılları arasında kısa bir süreliğine önemli bir şirketin bölge sorumlusu oldum. Lakin özel sektörün acımasızlığı bir kez daha dişini bana gösterdi. Şunu anladım ne olursa olsun özel sektörde kendi işinin patronu olacaksın. Deneyin ve sakın korkmayın siz de yapabilirisiniz.

Türkiye’nin neredeyse %75’i gezdim. Seyahat etmek gerçekten vazgeçilmez hobilerimdendir. Çünkü okuduğum bölümün etkisiyle de olsa gerek her gittiğim yörede bana farklı kimlikler ve kültürlerle tanışmak, muazzam bir haz vermektedir. Ben yazmak için okumayı tercih edenlerdenim. Çünkü neyi yazmaya karar verdiysen o zaman nerede eksiğinin olduğunu bilir ve ona göre doğru bir okumaya yönelirsin.

16.06.2018’de yeni bir yuva kurarak ömrümün geri kalanında ciddi bir sorumlulukla karşı karşıya kaldım. Kesinlikle size evlenmeyi tavsiye ederim lakin doğru tercih olması kaydıyla.

Ve tarih 04.05.2019’u saatler 20:07’yi gösterirken yüce Rabbim dünyanın en güzel kızını bana nasip ederek babalık duygusuyla beni şereflendirdi. Hümeyra kızımız hayatımıza renk ve neşe katarak yuvamızın mutluluğunu ve bağlayıcılığını daha da pekiştirdi. Rabbim olmayan kardeşlerime de nasip etsin.

Değerli okuyucu, her türlü görüş ve düşüncen için lütfen benimle iletişime geçmekten çekinme. Kalemi ve sözü güçlü dostlara her daim ihtiyacım var.

Vesselam…